בנימה אישית..

בנימה אישית

שמי עידו סלע, אני שחיין עבר וספורטאי בהווה.

בילדותי, שחינו אחי (אורי סלע, הבעלים של עולם המים) ואני במסגרת ספורט מקצועי.

הספורט עיצב ובנה את אישיותנו, הוא ממש היה לנו דרך לחיים, אורי לקח את זה כפרוייקט חייו, הקים את "עולם המים" והוא מעסיק היום 140 עובדים בכמה מרכזי שחייה בישראל.

הספורט יצר עבורנו מסגרת חברתית, ספורטיבית, אישית, חברתית ומה לא. זו החוויה המשמעותית והמעצבת של ילדותנו וכך עבור כל מי ששחה איתנו בקבוצת "הוד השרון בית ברל".

היום כאשר אני אבא לילדים, לא מעניין אותי היכן הילדים שלי יעשו ספורט, העיקר שלא יהיו "ילדי פייסבוק" ויקבלו גם ערכים אחרים. תודה לאל שאני יכול לאפשר זאת לילדי.

לא כולם יכולים.

רוב חברי, כמוני, רוצים לתרום לילדים מעוטי יכולת. הבעיה היא שאנו לא סומכים על אף גוף. כל היום אנו קוראים על מנכ"ל כזה או אחר שמושך מהעמותה עשרות ומאות אלפי שקלים ובסופו של יום הכסף לא מגיע למקומות הנכונים ומאיתנו ממשיכים לבקש תרומה של 10 ש"ח ב- SMS.

נמאס לי מזה.

נמאס לי שמצד אחד, כל חברי וסובבי כולם עם יכולת ורצון לנתינה אדירה ואף אחד לא תורם כי הוא לא יודע לאן הולם הכסף ולא סומך על כל השנוררים בחוץ.

גם אני לא.

ולכן החלטתי להרים את הכפפה. להקים עמותה שכל כולה נתינה אמיתית, מושתתת על מתנדבים בלבד, ללא שום תקורות וכמובן שהיא מבוססת על ערכים שאנו רוצים לקדם שזה העצמה באמצעות ספורט לילדים מעוטי יכולת.

אודה לכל אחד באופן אישי אם  יתרום הן תרומה כספית חודשית או תרומה התנדבותית או ישלב את פעילות המועדון שלו בפעילות ההתנדבותית למען הקהילה.

עידו סלע